Własna działka umożliwia wypoczynek wtedy, gdy tylko chcemy, bez dodatkowych opłat i dokonywania wcześniejszych rezerwacji. Czasami jednak posiadamy niewielką działkę i nie mamy pojęcia, w jaki sposób ją zagospodarować. Odpowiedzią stają się małe domki letniskowe, które pomimo niewielkiego metrażu można wygodnie i gustownie zaaranżować.

Domek na małą działkę

Domki rekreacyjne są świetną alternatywą dla wszystkich, którzy na co dzień pracują w mieście i żyją w bloku lub na zaludnionym osiedlu. Zwykle działki znajdują się na obrzeżach miasta i w pobliżu natury: pod lasem, nad jeziorem czy stawem. Zapewniają ciszę i umożliwiają wypoczynek. Niestety niektórzy martwią się, że ich działka może nie być wystarczająca. Nic bardziej mylnego! Sekret tkwi nie w metrażu, ale w rozsądnym jego zagospodarowaniu. Nawet najmniejsze domki drewniane, które są gustownie urządzone pozwalają cieszyć się swobodą i zapewniają prawdziwy relaks.

W swojej ofercie posiadamy liczne domki na działkę. Proponujemy domki 35 m2, domki 70 m2 czy domki pod inwestycje. Wiemy jednak, że nie każdy potrzebuje lub może sobie pozwolić na taki metraż. Dlatego też wiele naszych projektów przedstawia mniejsze budynki, stworzone na planie kwadratu lub prostokąta. Niektóre z nich nie mają nawet 10 m2 powierzchni, inne oscylują wokół 20-25 m2. Dzięki temu zapewniamy szeroki wybór. Wewnątrz znajduje się jedno lub dwa pomieszczenia. Część domków jest zaaranżowana w taki sposób, że można w nich umieścić toaletę.

Własny domek letniskowy

Domki drewniane cieszą się niesłabnącą popularnością. Wszystko za sprawą materiału, który stwarza niepowtarzalną atmosferę. Uwielbiamy znajdować się w otoczeniu drewna. I Ty możesz tego doświadczyć. Zastanów się, jakie masz oczekiwania wobec swojego domku letniskowego. Jako producent domków letniskowych gwarantujemy bezpieczeństwo, stabilność i solidność wykonania. Odpowiednio zaimpregnowane drewno staje się odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Dzięki temu decydujesz się na inwestycję, która będzie Ci służyć przez lata.

Domek letniskowy na małej działce umożliwia spotkania i wygodne spędzanie czasu. Zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo. Możesz zdecydować się na domki z jednym pomieszczeniem. Ich metraż sprawia, że możemy urządzić w nich salon, który nocami zamieni się w sypialnię. Z powodzeniem zmieścisz w nich kanapę, krzesła lub fotele, stolik czy komodę. Wystarczy trochę wyobraźni, a pozornie zwyczajny domek zamieni się w osobisty azyl.

Domek, a niewielka działka

Ważne, by nie bać się inwestycji. Proponowane przez nas budynki do zwykle domki do 100 000 PLN. Jednak nasze najmniejsze realizacje, które w tym przypadku są najbardziej wskazane kosztują już kilkanaście tysięcy złotych! To stosunkowo niewielki wydatek, który przy regularnym użytkowaniu szybko się zwraca. Warto pamiętać, że niewielka działka nie jest przeszkodą. Liczy się pomysł na aranżację. To, co kameralne również jest piękne i wygodne.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here