Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie znalazło się w gronie placówek, które otrzymały certyfikat akredytacyjny Ministra Zdrowia. To potwierdzenie spełniania najwyższych standardów w Podstawowej Opiece Zdrowotnej.

Centrum Medyczne Kormed spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaA spełnia standardy akredytacyjne dla podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie działalności zakładu leczniczego, a potwierdzeniem tego jest otrzymany 9 maja br. certyfikat akredytacyjny nr 2022/P/41 przyznany przez Ministra Zdrowia.

Uzyskanie certyfikatu to potwierdzenie, że w placówce stosowane są najwyższe standardy z zakresu 8 płaszczyzn działalności: wszechstronności opieki, praw pacjenta, poprawy jakości, bezpieczeństwa opieki, zespołu współpracowników, dokumentacji medycznej, organizacji jednostki i jej infrastruktury.

Uzyskanie certyfikatu było możliwe dzięki przystąpieniu placówki do projektu pn. „Wsparcie podmiotów podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów jakości i bezpieczeństwa opieki”, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER), który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

5 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here