Za nami 17. kolejka lubaczowskiej B klasy. Wszystkie spotkania rozegrano w niedzielę (15.05). Huragan Basznia Dolna pokonała LKS Miękisz Nowy 8-1. Lider z Narola wygrał z Błękitnymi Zalesie 5-1.

W niedzielnym (15.05) spotkaniu Huragan Basznia Dolna w roli gospodarza zmierzył się z LKS-em Miękisz Nowy. Znaczną przewagę pokazał wicelider z Baszni Dolnej strzelając aż osiem bramek. Hat-trickiem popisało się dwóch zawodników – Jakub Tokarz oraz Michał Szczybyło, który trzy bramki zdobył w zaledwie siedem minut. Celne strzały oddali również Jarosław Gutkowski i Mateusz Ważny, a honorową bramkę dla drużyny z Miękisza Nowego zdobył Jakub Sopel w 88. minucie. Końcowy wynik to 8-1.

Lider z Narola swoje spotkanie 17. kolejki rozegrał przeciwko Błękitnym Zalesie znajdującym się po drugiej stronie tabeli. W tym spotkaniu hat-tricka na konto Roztocza strzelił Jakub Wolańczyk. Po jednym golu zdobyli Marcin Mazurkiewicz oraz Jarosław Adamaszek. Zespół z Zalesia zdobył jedną bramkę, a mecz zakończył się wynikiem 5-1 dla drużyny z Narola.

Tanew Wola Wielka podejmowała LKS Mołodycz. W pierwszej połowie bramkę dla zespołu z Woli Wielkiej zdobył Krystian Czerwonka. W drugiej połowie kolejne dwie strzelił Dawid Surowiec. Jedynego gola dla Mołodycza strzelił Karol Zagrobelny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1.

Piast Antoniki pokonał 4-0 w roli gościa drużynę Leśnik Płazów. Dwa celne strzały oddał Aleksander Skibicki, a po jednym Szymon Krzemiński i Damian Kornaga. Unia Łukawiec jako gospodarz pokonała Waltera Opakę 4-1. W tej kolejce pauzowała Legia Oleszyce.