Obie drużyny z powiatu lubaczowskiego swoje mecze 27. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej rozegrały w sobotę (14.05). MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała Granicę Stubno, a Start Lisie Jamy wygrał z drużyną Orła Torki.

Drużyna MKS HML Pogoni-Sokoła Lubaczów sobotni mecz zagrała pierwszy raz po długiej przerwie na Stadionie Miejskim, gdzie zmierzyła się z Granicą Stubno. Pierwsza połowa pojedynku okazała się bezbramkowa. W drugiej kibice już gole obejrzeli. Pierwszego gola dla drużyny z Lubaczowa zdobył Jarosław Roman z rzutu karnego, a drugą bramkę strzelił Paweł Hawrylak. Żółtą kartkę otrzymał kapitan zespołu – Radosław Hojdak. Mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Natomiast LKS Start Lisie Jamy podejmował na własnym stadionie LKS Orzeł Torki. Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie na korzyść drużyny z Torków. Strzelili oni inauguracyjną bramkę spotkania w 36. minucie i na przerwę schodzili jako wygrani. Druga połówka dobrze rozpoczęła się z kolei dla zespołu z Lisich Jam. Na jej początku zawodnik przeciwnej drużyny w wyniku otrzymania dwóch żółtych kartek musiał opuścić boisko i Orzeł był zmuszony tym samym grać w dziesięciu. Chwilę później bramkę na remis zdobył Kamil Pytel. Następnie w 85. minucie oraz w czasie doliczonym na końcowy wynik 3-1 dwa razy strzelił Przemysław Zygarlicki.

Wyniki wszystkich spotkań 27. kolejki jarosławskiej „okręgówki”:

MKS Radymno3-3KS Szówsko
Czuwaj Przemyśl3-2Sanoczanka Święte
GKS Orły0-3LKS Skołoszów
Łęk Ostrów3-5Huragan Gniewczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów2-0Granica Stubno
San Gorzyce0-1Płomień Morawsko
Start Lisie Jamy3-1Orzeł Torki
Czarni Pawłosiów3-4Santos Piwoda
Promyk Urzejowice1-2Start Pruchnik

Aktualna tabela:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here