Najładniejszą bajkę o Lubaczowie, pt. „Wierzcie mi, albo nie wierzcie” napisała Zuzanna Trembicka. To ona w konkursie „Bajeczny Lubaczów” zdobyła pierwsze miejsce i otrzyma laptopa. Organizatorzy podali już wyniki rywalizacji.

Drugą nagrodę wywalczyła Lena Wojciechowska, która napisała „Bajkę o chłopcu, który uratował Lubaczów”. Laureatami trzeciego miejsca zostały dwie osoby: Jakub Lechociński ze swoim „Pechowym wodzem” oraz Wojciech Łabisz z bajką opowiadającą „O złym kasztelanie, dobrej Mirze i odważnym Wicie”. Wyróżnienia powędrowały do Marii Mulak („Nasz Lubaczów”) i Mateusza Mędronia („Iguś i przybysze ze świata dinozaurów w Lubaczowie). Jak podają organizatorzy – Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie – wszyscy laureaci otrzymają nagrody rzeczowe. O czasie i miejscu ich rozdania poinformowani zostaną oni indywidualnie.

Konkurs organizowany był z okazji wydania 50-tego numeru Informatora Miejskiego „Lubaczow.pl”

AH, elubaczow.com

3 komentarze

  1. Bajka bajką ale weźcie mi powiedzcie gdzie te wszystkie ludzie się podziali? Sobota, 22. Nie ma nikogo. Co te ludzie robią? Ja pamiętam,kiedyś było tak : Flis,Lubiana, Night Club, Związkowiev, Łoś,Wasyl, Słowianka, Zasanie,Dino, potem Deja vu, i po sąsiedzku, na stacji, co to się stało???

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here