Zdrój Horyniec mecz z Błękitnymi Futory zagrał awansem, fot. KS Zdrój Horyniec-Zdrój.

W weekend (7-8.05) rozegrano spotkania 20. kolejki lubaczowskiej A klasy. Najwięcej bramek padło w meczu Rolnika Wólka Krowicka z Zalewem Stary Lubliniec.

Gwiazda wielkie Oczy w niedzielę (8.05) zmierzyła się w roli gościa z Czarnymi Oleszyce. Mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych. Dzięki wygranej 2:1 Gwiazda utrzymuje swoje miejsce w podium tabeli, lecz Zryw Młodów ma zaledwie jeden punkt mniej. Zespół z Młodowa w 20. kolejce pokonał natomiast na własnym boisku Juwenię Cieszanów 2-0.

Najwięcej, bo sześć bramek padło w niedzielnym meczu pomiędzy Rolnikiem Wolką Krowicką, a Zalewem Starym Lublińcem. Zespoły podzieliły się punktami, a mecz zakończył się remisem 3-3.

Czerwoni Cewków wygrali 3-0 z Roztoczem Rudą Różaniecką, które obecnie zamyka tabelę z siedmioma punktami na koncie. Graniczni Krowica pokonali Orkan Zapałów 2-0, Victoria Stary Dzików przeważyła w spotkaniu z Korzenicą, dzięki czemu zwyciężyła 3-1.

Mecz pomiędzy liderem – Zdrojem Horyńcem, a wiceliderem – Błękitnymi Futory odbył się we wcześniejszym terminie 16 kwietnia. Drużyna z Horyńca w roli gościa zdominowała przeciwników i wygrała 5-0.

Wyniki spotkań 20. kolejki lubaczowskiej A klasy:

Roztocze Ruda Różaniecka0-3Czerwoni Cewków
Błękitni Futory0-5Zdrój Horyniec
Rolnik Wólka Krowicka3-3Zalew Stary Lubliniec
Victoria Stary Dzików3-1LKS Korzenica
Zryw Młodów2-0Juwenia Cieszanów
Czarni Oleszyce1-2Gwiazda Wielkie Oczy
Orkan Zapałów0-2Graniczni Krowica

Aktualna tabela:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here