Spotkania 16. kolejki lubaczowskiej B klasy rozegrano w minioną niedzielę (8.05). Najwięcej bramek, bo aż dziewięć, padło w starciu pomiędzy Mołodyczem, a Błękitnymi Zalesie. Huragan Basznia Dolna pokonał natomiast wysoko Piast Antoniki.

Niedzielny mecz pomiędzy LKS-em Mołodycz, a LKS-em Błękitnymi Zalesie zakończył się wygraną drużyny z Mołodycza 8-1. Obecnie zespół ten ma tyle samo punktów co Huragan Basznia Dolna, dzięki czemu niedługo może objąć pozycję wicelidera.

Tanew Wola Wielka zagrała w roli gości przeciwko drużynie Waltera Opaka. Pierwsza bramka dla drużyny z Woli Wielkiej to gol samobójczy w 35. minucie. W przerwie wynik wynosił 2-0, a w drugiej połowie goście zdobyli kolejna trzy gole i wygrali 5-0.

Huragan Basznia Dolna pokonał na wyjeździe Piast Antoniki 4-0. Dwie ostatnie bramki padły w 84. i 90. minucie. Legia Oleszyce przegrała jako gospodarz 1-2 z Miękiszem Nowym. Unia Łukawiec w tę niedzielę nie grała.

Mecz pomiędzy Roztoczem Narol, a Leśnikiem Płazów odbył się we wcześniejszym terminie 16 kwietnia. Zakończył się on wygraną lidera 2-1.