Wysoka inflacja sprawia, że szukamy najlepszych sposobów na utrzymanie swoich oszczędności. Jednym z nich może być założenie AutoLokaty, której oprocentowanie wynosi 4%. Obok atrakcyjnych odsetek będziemy mieć szansę na wygranie wielu atrakcyjnych nagród, których łączna wartość wynosi ponad 130 tys. zł.

Zasady AutoLokaty są bardzo proste. Wystarczy w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Lubaczowie (nawet w Rzeszowie czy Tomaszowie Lubelskim) założyć depozyt AutoLokata. Co ważne, klienci Banku mogą szybko i wygodnie zrobić to w Bankowości Internetowej. Osoby chcące wziąć udział w losowaniu i powalczyć o nagrody muszą do 15 sierpnia utrzymać lokatę w całości oraz kanał komunikowania się e-Dokument. Na każde 2000 zł zainwestowanych na lokacie przypada 1 kupon loteryjny

Nagrodą główną jest samochód osobowy Toyota Corolla. W puli znalazły się również inne cenne nagrody: robot kuchenny Thermomix, telewizor, konsole PlayStation, oczyszczacze powietrza, wyciskarki wolnoobrotowe, konsole DJ Numark PartyMix, zestawy do pilingu kawitacyjnego, grille elektryczne, wieże audio i zestawy do hybryd.

Pamiętaj: im więcej środków zaoszczędzić, tym masz większe szanse na wygraną. Pozwól, by szczęście zapukało do Twoich drzwi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.bslubaczow.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here