Wysoka inflacja sprawia, że szukamy najlepszych sposobów na utrzymanie swoich oszczędności. Jednym z nich może być założenie AutoLokaty, której oprocentowanie wynosi 4%. Obok atrakcyjnych odsetek będziemy mieć szansę na wygranie wielu atrakcyjnych nagród, których łączna wartość wynosi ponad 130 tys. zł.

Zasady AutoLokaty są bardzo proste. Wystarczy w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Lubaczowie (nawet w Rzeszowie czy Tomaszowie Lubelskim) założyć depozyt AutoLokata. Co ważne, klienci Banku mogą szybko i wygodnie zrobić to w Bankowości Internetowej. Osoby chcące wziąć udział w losowaniu i powalczyć o nagrody muszą do 15 sierpnia utrzymać lokatę w całości oraz kanał komunikowania się e-Dokument. Na każde 2000 zł zainwestowanych na lokacie przypada 1 kupon loteryjny

Nagrodą główną jest samochód osobowy Toyota Corolla. W puli znalazły się również inne cenne nagrody: robot kuchenny Thermomix, telewizor, konsole PlayStation, oczyszczacze powietrza, wyciskarki wolnoobrotowe, konsole DJ Numark PartyMix, zestawy do pilingu kawitacyjnego, grille elektryczne, wieże audio i zestawy do hybryd.

Pamiętaj: im więcej środków zaoszczędzić, tym masz większe szanse na wygraną. Pozwól, by szczęście zapukało do Twoich drzwi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.bslubaczow.pl.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here