Za nami 15. kolejka spotkań lubaczowskiej B klasy, którą rozegrano w miniony weekend (30.04-1.05). W meczu na szczycie Huragan Basznia Dolna pokonał Roztocze Narol.

W niedzielę (1.05) odbył się mecz pomiędzy liderem a wiceliderem lubaczowskiej B klasy. Huragan Basznia Dolna w roli gospodarza zmierzył się z Roztoczem Narol. W pierwszej połowie dwie bramki dla Huraganu zdobył Jakub Tokarz, a dla Narola jedną Jarosław Adamaszek. W drugiej połowie to zespół z Baszni przeważył i zdobył kolejne trzy bramki. Ich autorami byli: ponownie Jakub Tokarz, Jarosław Gutkowski oraz Michał Szczybyło. Mecz zakończył się wynikiem 5-1 dla Huraganu Baszni Dolnej.

W sobotę (30.04) LKS Mołodycz zmierzył się z LKS-em Leśnik Płazów. Pierwszą bramkę w 11. minucie zdobył Piotr Bundyra z Płazowa. Niedługo później odpowiedział Krzysztof Arian strzelając na 1-1. W drugiej połowie to zawodnicy z Mołodycza przeważyli nad przeciwnikami i strzelili trzy bramki w zaledwie 10 minut. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1.

Błękitni Zalesie w niedzielę (1.05) zmierzyli się z Walterem Opaką. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-1 dla drużyny z Opaki po dwóch celnych strzałach Patryka Chmiela oraz jednym Macieja Janczury. Zespół z Zalesia nie dał za wygraną i w drugiej połowie strzelił trzy bramki. Autorem dwóch był Kacper Węgrzyn, a ostatniego, zwycięskiego gola zdobył Hubert Stachów w 87. minucie. Ostateczny wynik wyniósł 4-3.

Unia Łukawiec bezbramkowo zremisowała z Legią Oleszyce. LKS Miękisz Nowy wygrał z LKS-em Piast Antoniki 2-1. Tanew Wola Wielka pauzowała tę kolejkę.