Fot. Ewa Kubasik, arch.

Do tegorocznego składu CieszFanów Festiwalu dołączają kolejne zespoły. Kto jeszcze zaprezentuje się w dniach 18-20 sierpnia festiwalowiczom?

Przypomnijmy, że do tej pory organizatorzy ogłosili już takie gwiazdy jak: Poparzeni Kawą Trzy, The Bill, Happysad, WaluśKraksaKryzys, Koniec Świata, Żywiołak, Nocny Kochanek, T.Love, Ganczarska&Groove Section, Materia, Kashell, Romantycy Lekkich Obyczajów, Gutek, Blenders. Teraz do składu imprezy, która odbędzie się 18-20 sierpnia w Cieszanowie dołączają: KSU, Zielone Żabki, Terrordome i Moskwa.

Cieszanowskie festiwale sięgają swoimi korzeniami od Breakout Festiwalu, przez Cieszanów Rock Festiwal, aż do CieszFanów Festiwalu, który zadebiutował w 2020 roku i jako jeden z niewielu wydarzeń muzycznych w Polsce przyjął wyzwanie i w czasie pandemii zorganizował imprezę z zachowaniem restrykcji sanitarnych. Zeszłoroczna edycja rozniosła się szerokim echem, co zmotywowało organizatorów do jeszcze szerszych działań. Organizatorzy liczą, że w 2022 roku uda się pobić zeszłoroczny rekord frekwencyjny imprezy. Jest o co walczyć, bo rok temu imprezę odwiedziło około 5 tysięcy osób.

#taniejjużniebędzie

Karnety na festiwal znikają z dnia na dzień, a organizatorzy przypominają, że #taniejjużniebędzie i zachęcają do kupna karnetów już dziś. Karnety można znaleźć na stronach www.ebilet.pl oraz www.bilety24.pl, a także w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Szykuje się zmiana cen karnetów, więc warto skorzystać z niższej ceny już dziś.

elubaczow.com, hp, mat. pras.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

  1. Osoba z Gorajca uważająca się za pseudo niezastąpionego doprowadza do upadku festiwalu. Niezastąpionym był Artur Tylmanowski organizując CRF. Teraz w miejsce festiwalu w Cieszanowie odradza się po przerwie Zew się Budzi od 24 do 27 czerwca tam deklaruje się wziąć udział 12 tys u nas na Ciesz Fanów około 2 tys weźmie udział jak do tej pory. Kiepsko ceny kosmiczne – zarobki dużo niższe niż w centralnej Polsce. Nawet człowieczek z chutoru nie wie jeszcze że w tych dniach gdy w Cieszanowie będzie Ciesz Fanów w Rzeszowie odbywać się będzie Rockowa Noc z wieloma wspaniałymi zespołami w dużo niższej konkurencyjnej cenie. Co wy na to? Takimi cenami doprowadzacie do zagłady festiwalu w Cieszanowie. Najpierw zniszczyli wizytówkę CRF teraz nawet podróbkę Ciesz Fanów. Wstyd. Panu już dziękujemy. Kto nie zna się na organizacji dużych festiwali jak CRF to może robić sobie mini festiwalkowe folksowisko z pseudo ekipą.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here