Za nami 19. kolejka lubaczowskiej A klasy

1

Wszystkie spotkania 19. kolejki lubaczowskiej A klasy rozegrano w świąteczny wtorek (03.05). Lider oraz wicelider wygrali swoje spotkania, natomiast Gwiazda Wielkie Oczy wysoko przegrała z Orkanem Zapałów.

Fot. ZRYW Mlodów

Zdrój Horyniec, który lideruje tabeli zagrał na wyjeździe z Rolnikiem Wólka Krowicka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1. Dwie bramki dla lidera zdobył Damian Łysakowski, a jedną Jaromir Nepelski. Honorowego gola dla przeciwnej drużyny strzelił Mirosław Kubiszyn.

Błękitni Futory w swoim meczu 19. kolejki zagrali w roli gości z Czerwonymi Cewków. W przerwie to zespół z Cewkowa wygrywał 1-0, lecz celne strzały Karola Kudyby oraz Macieja Pytla w drugiej połowie zapewniły drużynie z Futor zwycięstwo 2-1.

Gwiazda Wielkie Oczy w roli gospodarza zmierzyła się z Orkanem Zapałów. Goście już w pierwszej połowie objęli prowadzenie 3-0 dzięki hat-trickowi Mateusza Muchy. Dwa kolejne celne strzały dla drużyny z Zapałowa oddał w drugiej połowie Krzysztof Luft. Zespołowi z Wielkich Oczu nie udało się zdobyć żadnej bramki, a spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0.

Również 5-0 Graniczni Krowica ograli Roztocze Rudę Różaniecką. W tym meczu hat-trickiem popisał się Tomasz Furgała strzelając go w zaledwie piętnaście minut (73., 83. i 88. min.). Dwie pozostałe bramki zdobył Paweł Chomyszyn oraz Henryk Nizierski.

LKS Korzenica zremisował na własnym boisku 2-2 z LKS-em Zryw Młodów. Czarni Oleszyce pokonali 3-2 Juwienię Cieszanów, a Zalew Stary Lubliniec wygrał 1-0 z Victorią Stary Dzików.

Tabela wyników spotkań 19. kolejki lubaczowskiej A klasy:

Rolnik Wólka Krowicka1-3Zdrój Horyniec
Graniczni Krowica5-0Roztocze Ruda Różaniecka
Gwiazda Wielkie Oczy0-5Orkan Zapałów
Juwenia Cieszanów2-3Czarni Oleszyce
LKS Korzenica2-2Zryw Młodów
Zalew Stary Lubliniec1-0Victoria Stary Dzików
Czerwoni Cewków1-2Błękitni Futory

Aktualna tabela:

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here