W weekend (30.04-1.05) rozegrano spotkania 18. kolejki lubaczowskiej A klasy. Błękitni Futory wysoko pokonali Roztocze Rudę Różaniecką. W meczu Zapałowa z Cieszanowem padło 9 bramek.

Błękitki Futory wzmacniają pozycję wicelidera wygrywając w sobotę (30.04) z Roztoczem Rudą Różaniecką 5-0. Autorem czterech bramek jest Artur Łakomy. Jedną strzelił Maciej Bem. Do lidera brakuje im obecnie sześć punktów.

Zryw Młodów pokonał na własnym boisku Zalew Stary Lubliniec 6-1. Hat-trickiem popisał się Paweł Hakało. Po jednej bramce dla Zrywu strzelili Rafał Szpyt, Hubert Wójciak oraz Adam Osiecki.

Najbardziej emocjonujące okazało spotkanie pomiędzy Orkanem Zapałów, a Juwenią Cieszanów. W pierwszej połowie hat-tricka zdobył Daniel Broda, zawodnik z Zapałowa. Dwie bramki zdobyli Michał Mazurek i Grzegorz Wróbel z Cieszanowa. W drugiej połowie pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Luft dla Zapałowa. Dwie kolejne dla Juwenii zdobyli Piotr Jarosiewicz i ponownie Grzegorz Wróbel. Przy wyniku 4-4 ostatnią bramkę spotkania zdobył na 5-4 Kacper Hrysio w 90. minucie, tym samym dając zwycięstwo Orkanowi Zapałów.

Gwiazda Wielkie Oczy zwyciężyła 4-1 w meczu z Granicznymi Krowica. Remis padł w meczu Rolnika Wólki Krowickiej z Czerwonymi Cewków oraz spotkaniu Czarnych Oleszyce przeciwko LKS-owi Korzenica.

Mecz pomiędzy liderem ze Zdroju oraz Victorią Stary Dzików został odwołany i odbędzie się w drugim terminie – 30 kwietnia.