Narolska Majówka [PROGRAM]

0

Nie masz pomysłu jak spędzić tegoroczną majówkę? Gmina Narol wyszła z interesującą propozycją. Na mieszkańców i turystów czeka moc atrakcji.

Organizatorzy Narolskiej Majówki przedstawili szczegóły tegorocznej imprezy. Trzydniowe wydarzenie rozpocznie się w niedzielę o godz. 9:00 rajdem rowerowym. Trasa liczyć będzie ok. 28 km i przebiegać będzie przez Narol (Rynek) – Lipsko – Jędrzejówkę – Dębiny – Hutę Złomy – Łówczę – Płazów – Źródła Różańca – Narol (Stadion Miejski). Udział jest bezpłatny. Organizatorzy proszą uczestników, by przynieśli ze sobą dowolny artykuł piorący. Dary przekazane zostaną do Domu Dziecka w Chmielnickim na Ukrainie.

W poniedziałek, 2 maja odbędą się turnieje piłkarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na Stadionie Miejskim o godz. 10:00 na boisku zmierzą się najmłodsi, a o godz. 14:00 wystartuje Piłkarski Turniej Oldbojów.

We wtorek uczczona zostanie 231. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. O godz. 9:00 w kościele p.w. Narodzenia NNMP odprawiona zostanie msza święta w intencji Ojczyzny. Po modlitwie pod Pomnikiem Niepodległości złożone zostaną wiązanki kwiatów. O godz. 10:30 ruszą Narolskie Biegi Uliczne. Majówka zakończona zostanie koncertem zorganizowanym w ramach Narolskich Spotkań (godz. 20:00) w Centrum Koncertowo-Wystawienniczym.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here