Za nami weekendowe spotkania 17. kolejki lubaczowskiej A klasy. Lider z Horyńca-Zdroju umacnia swoją pozycję wygrywając ze Zrywem Młodów. Gwiazda Wielkie Oczy przegrała z Roztoczem Rudą Różaniecką.

W niedzielę (24.04) o 16:00 Zryw Młodów w roli gospodarza podjął walkę z liderem z Horyńca-Zdroju. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść drużyny z Horyńca. Bramki dla niej strzelili Damian Łysakowski oraz Krzysztof Kazik.

W sobotę (23.04) o 16:00 na stadionie w Futorach odbył się mecz między „Błękitnymi”, a Rolnikiem Wólką Krowicką. Zakończył się on wynikiem 3-1. Dwie bramki dla zespołu z Futor zdobył Dariusz Źrałka, a jedną Jarosław Romaniszyn. Honorową bramkę dla przeciwnego zespołu strzelił Piotr Hanus. Dzięki wygranej Błękitni Futory wzmacniają pozycję wicelidera, ale do Zdroju brakuje im aż dziewięciu punktów.

Gwiazda Wielkie Oczy w sobotę (23.04) w roli gości zmierzyła się z drużyną zajmującą ostatnie miejsce w tabeli – Roztoczem Rudą Różaniecką, która od początku rozgrywek wygrała zaledwie jeden mecz. Pozornie pewne spotkanie zakończyło się jednak przegraną zespołu z Wielkich Oczu. Po zaciętym meczu zespół z Rudy Różanieckiej pokonał go 4-3.

Bezbramkowym remisem zakończyło się natomiast derbowe spotkanie pomiędzy Czerwonymi Cewków, a Victorią Stary Dzików. Z kolei Graniczni Krowica pokonali 3-2 Juwenię Cieszanów, Orkan Zapałów wygrał 4-2 z LKS-em Korzenicą, a Zalew Stary Lubliniec pokonał na własnym stadionie Czarnych Oleszyce 3-1.

Wyniki wszystkich spotkń 17. kolejki Lubaczowskiej A klasy:

Orkan Zapałów4-2LKS Korzenica
Zryw Młodów1-2Zdrój Horyniec
Gwiazda Wielkie Oczy3-4Roztocze Ruda Różaniecka
Juwenia Cieszanów2-3Graniczni Krowica
Zalew Stary Lubliniec3-1Czarni Oleszyce
Czerwoni Cewków0-0Victoria Stary Dzików
Błękitni Futory3-1Rolnik Wólka Krowicka

Aktualna tabela:

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here