W niedzielne (24.04) popołudnie w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej miała miejsce Wiosenna Giełda Ogrodnicza. Tegoroczna odsłona wydarzenia cieszyła się sporym zainteresowaniem wystawców i kupujących.

Na miejscu można było nabyć w korzystnych cenach drzewa i krzewy owocowe, krzewy ozdobne, rożnego rodzaju kwiaty, nasiona, sadzonki, kosze i inne wyroby z wikliny czy drewna, wszystko to co pozwoli odmienić nasze ogrody i tarasy. Dzieci mogły kupić tradycyjne drewniane zabawki lub wziąć udział w animacjach przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną. Nie brakowało także pysznego jedzenia oferowanego przez Koła Gospodyń Wiejskich Gminy Lubaczów oraz restaurację Kresowej Osady, w której pojawiły się dania z nowego menu.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stanowisko kwiaciarni Różana z Baszni Dolej, gdzie odbyły się warsztaty z tworzenia ogrodów szkle i układania flowerboxów. Gminny Ośrodek Kultury, dzięki uprzejmości wystawców, zorganizował również charytatywną loterię fantową, z której dochód zostanie przekazany na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Galeria zdjęć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here