Już w niedzielę w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej ruszy Wiosenna Giełda Ogrodnicza. To doskonała okazja dla tych, którzy sadzą, przesadzają, plewią i porządkują, ale także tych, którzy lubią miło spędzić czas i dobrze się bawić.

Wiosenna Giełda Ogrodnicza, organizowana przez Gminę Lubaczów, cieszy się sporym zainteresowaniem. Co roku do Baszni Dolnej ściągają rzesze wystawców i producentów, którzy prezentują swoją ofertę. W gąszczu propozycji znaleźć można drzewa owocowe, krzewy ozdobne, kwiaty, cebulki, byliny rabatowe, nasiona warzyw czy galanterię ogrodową. 

Giełda przyciąga nie tylko mieszkańców całego powiatu lubaczowskiego, ale także rolników i turystów z całego regionu. W końcu nic tak nie zdobi ogrodu, tarasu czy balkonu jak kolorowe rośliny. Giełda to również doskonała okazja do kupna po okazyjnych cenach sadzonek, nawozów czy narzędzi ogrodniczych. 

W czasie wydarzenia nie zabraknie zabawy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i loterię fantową dla wszystkich uczestników. Od godz. 12:00 do 20:00 swoje specjały serwować będą restauracja (tu pojawi się nowe wiosenne menu) i cukiernia. Pojawi się również mała gastronomia.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here