Buduj z JMB Jerzy Mikłasz

0

Planujesz budowę, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się jaką wybrać technologię lub nie masz czasu na nadzorowanie prac? Poszukujesz kogoś do nadzoru inwestorskiego lub okresowego przeglądu budynków? Skontaktuj się z firmą JMB Jerzy Mikłasz.

Jerzy Mikłasz kieruje i nadzoruje prace remontowe oraz budowlane. Jako kierownik budowy zadba o zgłoszenie rozpoczęcia prac, sporządzenie wszelkich umów i dziennika budowy. Natomiast jego wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że potrafi on doradzić w doborze odpowiedniej technologii i materiałów, przygotować harmonogram prac i właściwy kosztorys, nie narażając swoich klientów na niepotrzebne straty finansowe. Pełni określone funkcje praktycznie na każdym etapie procesu powstawania obiektu, począwszy od fundamentów, a kończąc na odbiorze budynku. Sprawuje też pieczę nad bezpiecznym przebiegiem prac oraz czuwa nad jakością realizacji projektu. Wszystko po to, by każdy z budynków mógł powstać w zgodzie z najwyższymi standardami.

Posiadane kwalifikacje pozwalają także firmie prowadzić nadzór inwestorski nad budowani oraz przeprowadzanie wymaganych prawem okresowych przeglądów budynków.

JMB Jerzy Mikłasz – tel. 885 137 556

JMB Jerzy Mikłasz

ul. Unii Lubelskiej 95B, Lubaczów

Dom i budownictwo

– – –

Publikacja jest artykułem promocyjnym dla firmy z pakietu PRO z bazy lubaczowskie.pl. Ty także możesz wykupić wizytówkę PRO i zaprezentować swój biznes na lubaczowskie.pl z roczną reklamą na elubaczow.com za 299 zł netto za rok. Chcesz wykupić wizytówkę?
Napisz: kontakt@lubaczowskie.pl lub zadzwoń tel. 883 051 883.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here