W Wielką Sobotę (16.04) odbyły się zaległe spotkania 15. kolejki lubaczowskiej A klasy. Zostały one przeniesione z weekendu 2-3 kwietnia ze względu na zły stan boiska. Dwa zespoły zagrały także awansem.

Gwiazda Wielkie Oczy zagrała mecz przeciwko zespołowi LKS Korzenica. Pierwsze dwie bramki zdobyli zawodnicy z Korzenicy w 8. i 22. minucie. Witold Kornaga strzelił dla Wielkich Oczu w 30. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się przy wyniku 2-1 dla Korzenicy. W drugiej połowie to zawodnicy Gwiazdy przejęli inicjatywę i zdobyli trzy bramki w 67., 76. oraz 88. minucie. Kolejne dwie bramki, po jednej dla każdej z drużyn padły w doliczonym czasie. Ostateczny wynik spotkania wyniósł 5-3 dla Gwiazdy Wielkie Oczy, która dzięki temu przybliżyła się do pozycji wicelidera.

Wysoki wynik padł w meczu pomiędzy Juwenią Cieszanów, a Roztoczem Rudą Różaniecką. Drużyna z Cieszanowa wygrała 9-0. Wynikiem 5-3 na korzyść Rolnika Wólki Krowickiej zakończyło się spotkanie przeciwko Victorii Stary Dzików. Na remis 2-2 zagrali Czarni Oleszyce z Czerwonymi Cewków. Graniczni Krowica wygrali 2-1 z Zalewem Stary Lubliniec.

Dwa mecze 15. kolejki odbyły się w pierwotnym terminie – Orkan Zapałów pokonał 4-2 Zdrój Horyniec oraz bezbramkowym remisem zakończył się mecz pomiędzy Zrywem Młodów, a Błękitnymi Futory.

W sobotę swoje spotkanie zagrały także zespoły z Horyńca-Zdroju i Futor. Mecz 20. kolejki, który został rozegrany awansem zakończył się wysokim zwycięstwem Zdroju, który pokonał Błękitnych aż 5:0. Dzięki zwycięstwu Zdrój umocnił się na pozycji lidera tabeli.