Za nami 22. kolejka jarosławskiej klasy okręgowej. Pogoń-Sokół Lubaczów pokonała Czuwaj Przemyśl 4-0, a Start Lisie Jamy wygrał 2-1 z LKS-em Sanoczanka Święte.

W Wielką Sobotę (16.04) o godz. 13:30 MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów zagrał w roli gości z drużyną Czuwaju Przemyśl. Pierwszą bramkę dla zespołu z Lubaczowa zdobył kapitan Radosław Hojdak w 27. minucie. Jeszcze przed gwizdkiem, w 43. minucie ten sam zawodnik strzelił gola na 2-0. Trzecia bramka dla Pogoni padła w 72. minucie a jej autorem był Michał Krzemiński, który w dzisiejszym spotkaniu asystował dwukrotnie. Już przesądzony wynik podwyższył Piotr Hawrylak w 87. minucie oddając celny strzał na 4-0. Pogoń-Sokół uzyskała kolejne trzy punkty, dzięki czemu utrzymuje się na pozycji wicelidera. Co ważne, lider ze Skołoszowa zaliczył kolejny remis, zatem klub z Lubaczowa traci do pierwszego miejsca już tylko trzy punkty.

Również w sobotę swoje spotkanie 22. kolejki „okręgówki” zagrał Start Lisie Jamy. Zmierzył się on także w roli gościa z LKS-em Sanoczanka Święte. Pierwsza bramka, dla Sanoczanki padła w 9. minucie. Dwadzieścia minut później zawodnik Startu – Kacper Kalita strzelił na remis. Wynik nie zmienił się do przerwy. W 56. minucie spotkania padła kolejna bramka na 2-1 dla zespołu z Lisich Jam. Do końca meczu wynik się nie zmienił, a Start Lisie Jamy wrócił do domu z kolejnymi trzema punktami.