Kilkadziesiąt fotografii z różnych zakątków Polski i świata autorstwa ks. Artura Schodzińskiego można oglądać na wystawie w Galerii II Piętro Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach. Wernisaż ekspozycji odbył się w niedzielę 10 kwietnia.

Wystawa można zwiedzać do 10 maja br.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Michalski.

Śledź nas w Google News

Obserwuj elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj