Jeden z uczniów lubaczowskiego „ogólniaka” przyniósł do szkoły butlę gazową. Konsekwencje jakie go spotkały zaskoczyły wszystkich.

Środa (13.04) nie była typowym dniem dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie. W placówce był to bardzo popularny u nas ostatnio „Dzień bez plecaka”. Uczniowie przynosili książki i przybory szkolne w rozmaitych odsłonach. Specjalne jury oceniało z kolei pomysłowość i kreatywność żaków.

Najbardziej do gustu przypadł pomysł Seweryna Hulaka z klasy 1A, który książki przyniósł do szkoły… w butli gazowej! W normalnym dniu szkoły miałby zapewne z tego powodu spore kłopoty, ale w „Dniu bez plecaka” czekały na niego nagrody – m.in. kupon o wartości 150 zł do wydania w jednym ze sklepów z elektroniką.

Drugie miejsce zdobyła Gabriela Przybyła z klasy 3dp ze stojakiem na ubrania, a trzecie Michał Gudz z kosiarką do koszenia trawy. Wyróżnienie zdobyli Norbert Adamczyk z klasy 3bg za arbuza oraz Szymon Dobrowolski z 2c z sedesem. Kreatywność uczniów możecie podziwiać oglądając galerię zdjęć.

Jesteśmy na Google News – Bądź na bieżąco!

Galeria zdjęć, fot. Samorząd Uczniowski LO w Lubaczowie.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here