W sobotę (9.04) odbył się mecz 21. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Start Lisie Jamy zmierzył się z MKS-em Radymno. Gospodarze odnieśli ważne zwycięstwo i zainkasowali trzy punkty.

Spotkanie, w którym drużyna z Lisich Jam zagrała jako gospodarz przeciwko zespołowi z Radymna rozpoczęło się o godz. 16:00. Goście przystąpili do potyczki bez kilku podstawowych zawodników. Pierwsza bramka dla Startu padła już w drugiej minucie, a jej autorem był obrońca gości, który chcąc wybić piłkę głową skierował ją do własnej bramki. Pierwszy kwadrans należał zdecydowanie do gospodarzy, którzy grali wysokim pressingiem. Przeciwnicy odpowiedzieli jednak dość szybko strzelając na remis w 17. minucie i dokładając kolejny celny strzał w 7 minut później. Start nie pozostał dłużny i odpowiedział kolejną bramką w 34 minucie. Zawodnicy na przerwę schodzili zatem przy wyniku 2-2. Kilka minut po wznowieniu gry pada kolejny gol dla Lisich Jam . Do końca meczu kibice goli już nie zobaczyli, więc to zawodnicy Startu Lisie Jamy wygrali ważne spotkanie i po zainkasowaniu trzech punktów awansowali w ligowej tabeli.

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów swoje spotkanie rozegra na stadionie w Dachnowie w niedzielę (10.04) o godz. 16:00.