Dyskusyjny Klub Filmowy z lubaczowskiego Miejskiego Domu Kultury przedstawił repertuar na kolejny kwartał. Co w najbliższym czasie zobaczymy na dużym ekranie?

Przypomnijmy, że Dyskusyjny Klub Filmowy „FilmoLub” swoją działalność rozpoczął 13 stycznia wyświetleniem filmu „Śniegu już nigdy nie będzie” w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Grupa spotyka się co drugi czwartek. Przed prelekcją każdego filmu wprowadza widzów w temat poruszany na pokazie, a po nim rozpoczyna dyskusję. Chętni mogą więc poszerzyć swoją wiedzę i wymienić się poglądami dotyczącymi ekranizacji.

Jakie dzieła filmowe wyświetlone zostaną w najbliższym czasie w ramach DKF „FilmoLub”? Już dziś, 7 kwietnia miłośnicy kina zapraszają na film pt. „Córka” w reżyserii Maggie Gyllenhaal. Po Świętach Wielkanocnych, 21 kwietnia pokazany zostanie film „Truflarze” w reżyserii Michael Dweck i Gregory Kershaw. Natomiast 5 maja na ekranie pojawi się „C’mon C’mon” Mike’a Millsa, a 19 maja zobaczymy „Najgorszego człowieka na świecie” w reżyserii Joachima Triera. Z kolei 2 czerwca wyświetlony zostanie film „Licorice Pizza” (reż. Paul Thomas Anderson), a kwartał zakończony zostanie dramatem Jasmila Žbanić „Aida”. Seanse wyświetlane będą o godz. 18:30.

– Zapraszamy na kolejne filmy, poprzedzające je prelekcje i udział w dyskusji! Bardzo jesteśmy ciekawi Waszego głosu i wrażeń – zachęcają organizatorzy.

Przypominamy, że w projekcjach mogą wziąć udział nie tylko członkowie DKF. Cena biletu wynosi 10 zł. Nabyć można także karnet (50 zł), który uprawnia do wejścia na 6 seansów DKF w ciągu kwartału.

AH, elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here