Kresowa Osada w Baszni Dolnej wychodzi naprzeciw wszystkim zapracowanym osobom oferując wielkanocny catering. Zamówienia na świąteczne, domowe dania przyjmowane są do 10 kwietnia.

Przygotowanie tradycyjnych dań na Wielkanoc może niejedną osobę przyprawić o zawrót głowy. Przyrządzenie posiłków dla dużej liczby gości jest pracochłonne. Często przy tym pojawia się stres związany z obawą, że coś pójdzie nie tak – a to opadnie ciasto, mięso przeciągnie się w piekarniku, a sos do jajek po prostu się zważy.

Chcąc zapobiec świątecznej katastrofie Kresowa Osada wyszła z ofertą cateringową. Znalazły się w niej dania, których nie powinno zabraknąć na świątecznym stole: żurek z kiełbasą, jajka faszerowane, z pieczarkami, w sosie tatarskim i sosie majonezowo-musztardowym, schab pieczony ze śliwką, kaczka faszerowana oraz kaczka z morelą i rozmarynem. Nie zapomniano również o słodkościach. W propozycji znajdziemy babkę drożdżową z rodzynkami i migdałami, babkę czekoladową pieczoną na parze, keks z bakaliami oraz paschę z pomarańczą.

Wszystkie potrawy przygotowywane są według tradycyjnych receptur i z najwyższej jakości składników, co daje gwarancję, że wszystkim gościom będą one smakować. Dodatkowo elegancka forma podania spowoduje, że zamówione dania będą pięknie prezentować się na świątecznym stole. Korzystając z oferty cateringowej Kresowej Osady możesz spokojnie zająć się swoimi codziennymi sprawami.

Zamówienia, których minimalna wartość musi wynosić 60 zł, przyjmowane są do 10 kwietnia pod numerem telefonu 500 738 500 w godz. 10:00 – 19:00 lub mailowo: kresowaosada@op.pl. Odbiór zamówień odbędzie się w piątek, 15 kwietnia.

Materiał partnera.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here