Pogoń-Sokół Lubaczów i Start Lisie Jamy z wygranymi w „okręgówce”

0

Za nami druga kolejka wiosennej rundy rozgrywek jarosławskiej klasy okręgowej. W sobotę (26.03) MKS Pogoń-Sokół Lubaczów zmierzył się z drużyną KS Szówsko, a Start Lisie Jamy zawalczył z GKS-em Orłami.

W drugim spotkaniu rundy wiosennej jarosławskiej „okręgówki” zespół z Lubaczowa zmierzył się w roli gospodarza z drużyną KS-u Szówska zajmującą aktualnie dziesiąte miejsce w tabeli. Bramkę otwierającą zdobyła drużyna gości. Nie od razu, ale jeszcze przed przerwą odpowiedział kapitan drużyny z Lubaczowa Radosław Hojdak strzelając bramkę na 1-1. Dzięki kolejnemu celnemu strzałowi Radosława Hojdaka w drugiej połowie, to drużyna Pogoni-Sokoła odniosła sukces i zakończyła spotkanie z wynikiem 2-1. Żółtą kartkę otrzymał jeden zawodnik z Lubaczowa – Maciej Grabowski.

Również w sobotę (26.03) Start Lisie Jamy zawalczył z GKS-em Orły. Pierwsza bramka dla Startu padła już w 27. minucie, a jej autorem był Andrzej Zuchowski. Ten sam zawodnik jeszcze bardziej przybliżył drużynę do zwycięstwa tuż przed gwizdkiem kończącym połowę strzelając na 2:0. W drugiej połowie żółte kartki otrzymało trzech zawodników z Lisich Jam – Piotr Szwed, Adrian Sitarz, Andrzej Zuchowski oraz dwóch zawodników drużyny przeciwnej. Mimo zaciętej walki wynik spotkania się nie zmienił i to Start Lisie jamy wygrał 2-0 zdobywając kolejne cenne punkty.