Nastają coraz cieplejsze dni, a słońce zachęca nas do wędrówek. W sobotę (26.03) będzie można wybrać się na spacer w miłym towarzystwie. Lasy Państwowe kontynuując obchody Międzynarodowego Dnia Lasów zorganizowały akcję „Spacer z Leśnikiem”.

Wiosenna aura zachęca do tego, by przebywać na świeżym powietrzu. Aktywnością, która cieszy się sporą popularnością są spacery, a te biegnące przez leśne ścieżki pozytywnie wpływają na nastrój i samopoczucie. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w pięknych okolicznościach przyrody.

Leśnicy zachęcają, by wybrać się na właśnie taki spacer. Namawiają więc, by najbliższą sobotę spędzić w ich towarzystwie. Spacer z leśnikiem Nadleśnictwa Lubaczów rozpocznie się o godz. 14:45 na parkingu przy drodze leśnej w pobliżu Świątyni Słońca. Natomiast ten prowadzony przez Nadleśnictwo Oleszyce ruszy o godz. 14:00 przy leśniczówce w Starym Siole (Stare Sioło 64A).

– Zabierzcie ze sobą kiełbaski, prowiant i coś do picia, a po zakończonym spacerze rozpalimy wspólne ognisko – mówią leśnicy z Nadleśnictwa Oleszyce.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here