Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” i Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie realizują akcję charytatywną „Mali uchodźcy Budomierz”. W jej ramach w sobotę (2.04) odbędą się bezpłatne warsztaty z robotyki, a w niedzielę (3.04) piknik.

Zajęcia z robotyki odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Od godz. 14.00 do 18.00 instruktorzy Spice Gears Academy w formie zabawy odsłonią przed uczestnikami zagadnienia nauk ścisłych, projektowania, budowania i programowania. W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka na cele charytatywne „Mali uchodźcy Budomierz”.

Natomiast w niedzielę w hali MOSiR przy SP Nr 2 o godz. 13.00 rozpocznie się Piknik Charytatywny. W programie znalazły się: zabawy z animatorem, przejażdżka bryczką, występy zespołów, malowanie twarzy, gry i zabawy. Ponadto dla miłośników dwóch kółek i nie tylko pojawi się Grupa Motocyklowa Radiator.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

4 komentarze

  1. Oczywiście opozycja musi kpic że spoznienia Prezydenta z powodu awarii technicznej. Ty małpia gebo budka albo drugi rudy model ,wam nigdy nic nie pasuje. Weźcie wyjedzcie w Bieszczady i się nie pokazujcie bo to jest już żałosne. Albo dogadacie się z Elonem Miśkiem i wypierdzielicie w kosmos. A co wy zrobiliście? Czym się wykazaliscie? Pier…olic bzdury to każdy potrafi a robić to ni ma komu

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here