W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do XIV edycji Prezentacji Tanecznych SOLO-DANCE. Organizatorzy na nagrania czekają do 29 kwietnia.

Co roku MDK umożliwia miłośnikom tańca zaprezentowanie swoich talentów, a także porównanie swoich umiejętności z innymi. W tym roku, wzorem poprzedniego, organizatorzy czekają na 2-minutowe nagrania filmowe uczestników. W konkursie mogą wziąć udział dzieci, młodzież i osoby dorosłe, bo podzielony on został na kategorie wiekowe: 4-8 lat, 9-12 lat, 13-16 lat i powyżej 16 lat.

Prezentacje oceni jury, które przede wszystkim przyglądać się będzie technice tańca, kostiumom, estetyce i walorom wizualnym. Uwagę zwróci także na dobór podkładu muzycznego i oryginalność pomysłu. Zwycięzców, którzy otrzymają nagrody i wyróżnienia poznamy 6 maja.

Zachęcamy do wzbudzania swojej kreatywności i wyrażenia emocji poprzez taniec, a tym samym udziału w konkursie. Karty zgłoszeniowe i nagrania należy przesłać na adres: iwona.kaplon@mdk.lubaczow.pl. Szczegółowych informacji udziela Iwona Zabrońska-Kapłon – instruktor tańca MDK (tel. 16 632 96 35 w. 24).

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here