Bank Spółdzielczy w Lubaczowie poszukuje osoby na stanowisko

Administrator systemów informatycznych / aplikacji biznesowych

Miejsce pracy: Lubaczów

Główne zadania:
Pełnienie nadzoru i opieki technicznej nad systemami informatycznymi /aplikacjami
biznesowymi
 Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi administrowanych systemów/aplikacji
 Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów oraz działy wewnętrzne
 Zarządzanie uprawnieniami oraz użytkownikami
 Dbałość o bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych i zapobieganie wystąpieniu sytuacji awaryjnych
 Czynny udział w przygotowaniu/projektowaniu, testach oraz wdrażaniu nowych rozwiązań w systemach / aplikacjach we współpracy z dostawcami zewnętrznymi

Wymagania:
 Dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci komputerowych
 Bardzo dobra organizacja pracy
 Komunikatywność
 Umiejętność rozwiązywania problemów zgłaszanych przez klientów oraz działy wewnętrzne
 Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
 Kreatywność
Mile widziane:
 Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: informatyka)
 Doświadczenie na stanowisku związanym z administrowaniem systemami/aplikacjami
 Dobra znajomość MS Windows / Office 365
 Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
 Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
 System szkoleń
 Ciekawą i odpowiedzialną pracę
 Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej

Szczegóły ogłoszeń znajdziecie na stronie: https://www.bslubaczow.pl/kariera

Materiał partnera.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here