W poniedziałek (21.03) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Młodowie zostało uroczyście otwarte wyremontowane przedszkole. Maluchy były zachwycone nowymi wnętrzami swojej placówki.

To ważny dzień dla całej społeczności szkolnej i wszystkich mieszkańców, których dzieci uczą i będą się uczyły w nowym obiekcie. Piękne i kolorowe, w pełni wyposażone sale są dostosowane do potrzeb maluchów, dając im możliwość wszechstronnego rozwoju, nabywania umiejętności i zdobywania wiedzy.

W otwarciu wzięli udział Anna Schmidt – Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej – Poseł na Sejm RP, Teresa Pamuła – Poseł na Sejm RP, Marta Tabaczek – Przewodnicząca Rady Powiatu Lubaczowskiego, Wiesław Kapel – Wójt Gminy Lubaczów, Roman Cozac – Przewodniczący Rady Gminy Lubaczów wraz z Radnymi Rady Gminy, Sołtysi, Dyrektorzy Szkół z terenu gminy Lubaczów, Nauczyciele, Rodzice oraz Uczniowie i Przedszkolaki.

Przed maluchami do ostatniej chwili wygląd przedszkola był utrzymywany w tajemnicy, stąd tym większy zachwyt i radość można było obserwować na ich buziach. Na maluchów tego dnia czekało także wiele atrakcji i niespodzianek i z pewnością zapmiętają ten dzień na długo.

Remont kosztował przeszło 1 mln 400 tys. złotych, z czego 1 mln złotych pochodził z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Galeria zdjęć, fot. gminalubaczow.pl

elubaczow.com, gminalubaczow.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here