fot. elubaczow.com, arch.

W przyszły weekend (26-27.03) najlepsze drużyny Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet i Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Lubaczowie sezonu 2021/2022. W hali Zespołu Szkół zostaną rozegrane turnieje finałowe.

Wznawiamy rozgrywki w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn i Kobiet! W sobotę, 26 marca 2022 r. rozegrane zostaną półfinały obu lig, a dzień później (27 marca), w niedziele na hali sportowej przy Zespole Szkół im. Józefa Kustronia zespoły Pań, a następnie Panów powalczą o miejsca I-III w tegorocznych finałach Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn oraz Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet – poinformował na swojej stronie Miejski Ośrodek Sportu i Rekareacji.

Niedawno rozgrywki obu lig zostały odwołane, ale swoje spotkanie półfinałowe zdążyły rozegrać zespoły Sanitex Silver Team Lubaczów i LO Black Team. Pojedynek pewnie wygrały „Licealistki” 3:0 i to one czekają już w niedzielnym finale. Sanitex Silver Team czeka zaś na drużynę, z którą zagra mecz o 3. miejsce. Drugi półfinał to pojedynek Gold Team Lubaczów z Zespołem Szkół w Oleszycach, który o godz. 15:00 rozpocznie pierwszy dzień finałów lubaczowskiej ligi siatkówki.

Wśród Panów o grę w wielkim finale, w sobotę 26 marca zagrają:

16:00Zdrój Horyniec-:-BS Stary Dzików
17:00Lube Lubaczów-:-PSP Lubaczów

Dzień Finałów (27 marca) został zaplanowany na niedzielę. Od godziny 14:00 na hali sportowej przy Zespole Szkół w Lubaczowie, najlepsi w sezonie 2021/2022 zagrają o medale.

Terminarz:

14:00Mecz o III miejsce w ALPS Kobiet
15:00Mecz o I miejsce w ALPS Kobiet
16:00Mecz o III miejsce w ALPS Nężczyzn
17:00Mecz o I miejsce w ALPS Mężczyzn

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania, emocji nie zabraknie!

elubaczow.com, MOSiR Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here