Fot. KPP Tomaszów Lubelski.

Do tymczasowego aresztu trafił 23-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, który kilkanaście dni temu pobił i okradł 22-letniego mieszkańca gminy Narol. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne przestępstwo.

Do zdarzenia doszło 5 marca br. w godzinach popołudniowych na jednej z ulic w Tomaszowie Lubelskim. Policjantów zawiadomił 22-letni mieszkaniec gminy Narol. Jak mówił, nieznany mu mężczyzna pod widocznym działaniem alkoholu podszedł do niego i zażądał pieniędzy na jedzenie. 22-latek zaoferował, że pójdzie z nim do sklepu i coś mu kupi, ale pieniędzy nie dostanie. Ta propozycja nie spodobała się nieznajomemu, który zaczął uderzać pokrzywdzonego pięściami w głowę. Mieszkaniec gminy Narol stracił równowagę i upadł na ziemię. Wykorzystując chwilową bezbronność pokrzywdzonego, agresor zabrał mu z kieszeni telefon komórkowy i pieniądze, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Sprawą zajęli się tomaszowscy kryminalni, którzy ustalili, że czynu dokonał dobrze im znany 23-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. W czwartek (17.03) Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W związku z tym, że 23-latek był już karany za podobne przestępstwo, teraz za swój czyn będzie odpowiadać w warunkach recydywy.

elubaczow.com, KPP Tomaszów Lubelski

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here