Na naszym portalu pojawi się jeszcze więcej artykułów i informacji skierowanych do przedsiębiorców. To za sprawą Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, który został głównym partnerem naszego działu „Biznes”.

Nasza redakcja od wielu lat współpracuje z Bankiem Spółdzielczym. Z powodzeniem wspólnie zrealizowaliśmy wiele inicjatyw i akcji. Każdy w naszym regionie słyszał zapewne także o ich flagowym produkcie jakim jest AutoLokata. Teraz przyszedł czas na rozwinięcie współpracy, której głównym celem jest wsparcie lokalnych przedsiębiorców. Chodzi m.in. o informowanie o interesujących ofertach i działaniach skierowanych głównie do nich. Tak więc dzięki Bankowi Spółdzielczemu w Lubaczowie rozszerzony zostanie nasz dział „Biznes”. Znaleźć w nim będzie można jeszcze więcej interesujących treści o wszelkiego rodzaju dofinansowaniach, szkoleniach, zmianach prawnych czy danych z ZUS. Pojawią się także ciekawostki i porady. Ponadto opublikowane zostaną również atrakcyjne promocje i propozycje Banku Spółdzielczego dedykowane właśnie przedsiębiorcom.

– Przedsiębiorcy to kluczowy dla nas segment działania. Chcemy nie tylko świadczyć dla nich najkorzystniejsze usługi finansowe i ubezpieczeniowe, ale także pomagać w prowadzeniu i rozwoju ich biznesów – uzasadnia rozszerzenie współpracy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Nasza redakcja otwarta jest na wszelkiego rodzaju współpracę, także osoby, które chciały objąć swoim patronatem inne działy naszego serwisu, np. „Sport”, „Edukacja”, „Kultura”, „Zdrowie, czy „Warto pomagać” mogą swoją ofertę przedstawić wysyłając do nas e-mail: reklama@elubaczow.com lub kontaktując się telefonicznie: +48 883 051 883.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here