Po raz kolejny w niedzielę (6.03) szef kuchni Kresowej Osady w Baszni Dolnej do zimowego menu dołączy specjalną kartę. Tym razem, ze względu na zbliżający się Dzień Kobiet, powstała ona z myślą o płci pięknej.

Nie mamy wątpliwości, że spędzenie tego wyjątkowego dnia z żoną, siostrą, mamą, babcią, dziewczyną czy przyjaciółką w restauracji jest sprawdzonym pomysłem na prezent. To również świetna propozycja dla grup pań, które chcą spędzić miło czas w swoim towarzystwie. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w menu Kresowej Osady pojawią się specjalne potrawy – wyśmienite dania i pyszne desery. To m.in. zielony krem z brokuła, canelloni faszerowane sosem bolognese, makaron tagliatelle z krewetkami, sałatka z jajkiem w koszulce, zabajone z truskawkami i lody figa z makiem. Dodatkowo każda z Pań do zamówienia otrzyma kieliszek wina w prezencie.

Ze względu na spore zainteresowanie ofertą rezerwacji stolików dokonać można dzwoniąc pod numer telefonu 500 738 500.

Kresowa Osada ciągle prowadząc swoje zadania nie jest obojętna na los obywateli Ukrainy. Włączyła się więc w pomoc dla uchodźców. W związku z tym w Kresowej Osadzie ruszyła zbiórka środków, przygotowywany jest catering i prowadzone są działania związane z zakwaterowaniem potrzebujących.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here