Policjanci z Lubaczowa zatrzymali w ostatnim czasie trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Dwóch z nich trafiło już do zakładu karnego, a trzeci wpłacił zasądzoną grzywnę.

W miniony piątek (25.02) rano, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Cieszanów. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a następnie przewieziony do zakładu karnego, gdzie za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego spędzi najbliższe 3 miesiące.

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce mundurowych tego samego dnia. To 41-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, który był poszukiwany za wcześniej popełnioną kradzież. Mężczyzna uniknął surowszych konsekwencji, bo wpłacił zasądzoną grzywnę i w ten sposób został na wolności.

Również w piątek został zatrzymany 38-letni mieszkaniec Lubaczowa. Sąd wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu karnego za pomocnictwo w oszustwie w warunkach powrotu do przestępstwa. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi rok.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here