Fot. Ewa Kubasik, arch.

Ruszyły eliminacje do Przeglądu Kapel tegorocznego CieszFanów Festiwalu. Niszowe zespoły mają dzięki temu okazję pokazać się wielkiej publiczności zarówno na miejscu, jak i w Internecie.

Pierwszym etapem, który muszą spełnić kapele pretendujące do zagrania na scenie CieszFanów Festiwalu jest wysłanie zgłoszenia do chęci udziału w Przeglądzie Kapel. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.cieszfanow.pl. Wypełniony formularz należy wysłać na adres mailowy cieszfanow@gmail.com do 17.04.2022 r. Następnie komisja kwalifikacyjna powołana przez organizatora wybierze spośród nadesłanych zgłoszeń 12 zespołów, które wystąpią w przeglądzie on-line. Z tego grona zostaną wybrane 3 zwycięskie zespoły (dwa poprzez głosowanie internetowe, jeden przez jury CFF).

Poprzednia edycja okazała się przepustką do większego grona odbiorców dla zespołów Transgresja, Klangor oraz 4Dziki. Każdy z zespołów porwał publiczność swoim występem. Kapela 4Dziki nagrała teledysk do utworu „Wolny” z klipami nagranymi podczas CieszFanów Festiwal 2021, a zespół Klangor zagościł na kanale Fanów.TV, na którym pojawiła się rozmowa z kapelą. CieszFanów Festiwal stawia na młode zespoły i wspiera ich rozwój.

Wszelkie informacje dotyczące festiwalu znajdziecie na stronie www.cieszfanow.pl, oraz na profilach społecznościowych CieszFanów Festiwal na Facebooku i Instagramie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. Co tu jeszcze ten pan od folkowiska robi. Zepsuł totalnie festiwal i tylko trzepie kasę dla siebie i ekipy. Nigdy jeszcze tak drogo nie było. Kończ waść – wstydu oszczędź i nie rób pośmiewiska paradą dziwolągów i profanacji poloneza na festiwalu nie tu miejsce na takie rzeczy. KIEDYŚ FESTIWAL TO BYŁO COŚ – PRAWDZIWY FESTIWAL, nie jakiś tam cieszfanów festiwal. Gdzie słowo Cieszanów, a które zostało przekręcone i brzmi nieswojo.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here