Z okazji Walentynek organizatorzy CieszFanów Festiwalu odkryli kolejne zespoły, które wystąpią podczas tegorocznej odsłony wydarzenia. W sierpnia na cieszanowskiej scenie wystąpią Nocny Kochanek i Poparzeni Kawą Trzy.

Dziś (14.02) podczas transmisji na żywo festiwal ogłosił nowe gwiazdy. Do składu CFF dołącza zespół Poparzeni Kawą Trzy, którego muzyka często wędruje wokół miłości, a ich hit „Byłaś dla mnie wszystkim” to jeden z hymnów minionej miłości. W Cieszanowie wystąpi także heavymetalowa petarda Nocny Kochanek, którego album Randka w ciemność osiągnął status złotej płyty i otrzymał Fryderyka.

Dodatkowo, prowadzący transmisję, zachęcili widzów do stworzenia nowego, festiwalowego hymnu. Najlepsza wersja ma zostać nagrodzona karnetem i festiwalowymi gadżetami.

Przypomnijmy, że do tej pory festiwal ogłosił już osiem zespołów, które wystąpią w sierpniu Cieszanowie: T.Love, Koniec Świata, Happysad, Gutek, Waluś Kraksa Kryzys, The Bill, Kashell, Ganczarska&Groove Section. W sumie na cieszanowskich scenach przez trzy dni festiwalu wystąpią aż 22 zespoły.

CieszFanów ciągle chce się doskonalić i wychodzić na przeciw oczekiwaniom uczestników imprezy.

Przynajmniej raz w miesiącu spotykamy się z festiwalowiczami podczas transmisji na żywo w naszych mediach społecznościowych. Oprócz ogłaszania w nich nowych atrakcji pytamy o opinie i uwagi festiwalowiczów. Chcemy ciągle udoskonalać nasze wydarzenie – mówi Marcin Piotrowski, dyrektor promocji CieszFanów.

Przegląd Kapel rusza już niedługo

Oprócz głównej sceny, festiwal jak co roku daje szanse na zaprezentowanie się młodym, niszowym zespołom, które dzięki uczestnictwie w Przeglądzie Kapel będą miały okazję wystąpić na scenie CieszFanów Festiwalu. Organizatorzy zapowiadają, że eliminację do przeglądu ruszą już w marcu i zachęcają do śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku. Wszelkie informacje można znaleźć również na stronie www.cieszfanow.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. A coż tam znowu pan z Chutoru robi, dalej pcha się do tego. Aż razi słowo CIeszFanów pisane razem, może by tak folkowisko ukraińskie GorFajec. Co znowu ta anty ekipa folkowiskowa z brodami. Rada taka niech pilnuje folkowiska a nie mający pojęcia o prawdziwym festiwalu dla ludzi. kOŃCZ WAŚĆ PANIE W CHEŁMIE I NIE RÓB WIĘCEJ PARADY DZIWOLĄGÓW W KOLORZE LGBT

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here