Narol po raz kolejny dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 30 stycznia zaprasza na Rynek, gdzie odbędą się liczne występy, atrakcje, loterie i licytacje. Pieniądze zbierane będą na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Choć w tym roku WOŚP obchodzi swoje 30-lecie, to w Narolu zagra po raz 22. Do tej pory w miejscowości udało się zebrać ponad 495 tys. zł.

– Wszyscy pokazaliśmy, że jesteśmy bardzo wrażliwi na potrzeby innych ludzi. Za te pieniądze zakupiono sprzęt ratujący życie. (…) Wymiernym efektem naszej wspólnej działalności jest sprzęt przekazany przez Fundację do szpitali w Lubaczowie, Tomaszowie Lub., Rzeszowie, Przemyślu. Nie jest więc tak, że pieniądze zbierane przez nas, idą gdzieś anonimowo – podsumowują organizatorzy.

Chcąc cieszyć się z pomagania innym zapraszają w niedzielę na narolski Rynek, gdzie zabawa rozkręcana będzie ze sceny występami artystycznymi. Nie zabraknie kulinarnych atrakcji i pokazu sztucznych ogni. Ruszą również licytacje i loteria fantowa, w której główną nagrodą będzie rower!

Organizatorzy zachęcają do czynnego udziału w akcji WOŚP poprzez wsparcie finansowe, ale również rzeczowe – przekazywać można przedmioty na licytacje i loterię. Główne punkty zbiórki mieszczą się w Szkole Podstawowej (tel. 16 63 17 131), Gminnym Ośrodku Kultury (662 118 799) i Urzędzie Miasta i Gminy Narol (tel. 16 63 17 087).

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here