W niedzielę WOŚP zagra w całej Polsce i nie tylko. Lubaczów także dołącza się do tej wielkiej corocznej akcji organizując szereg atrakcji dla swoich mieszkańców.

Głośno będzie w Miejskim Domu Kultury, gdzie ruszą koncerty. W instytucji pod hasłem „Gram bo lubię” o godz. 16:00 oficjalnie rozpocznie się Wielki Finał WOŚP. Na scenę wkroczą Spectrum, Music Rage, Defenders, Chór dziecięco-młodzieżowy „Canzonetta”, Studio Piosenki MDK, Creazy Train i Mr.Pollack. Cena biletu to jedyne 10 zł.

O godz. 20:00 zobaczymy także tradycyjne światełko do nieba.

Nie zapominajmy, że WOŚP można wesprzeć nie tylko uczestnicząc w wydarzeniach. Na ulicach spotkać będzie można wolontariuszy, którzy niezmiennie z zapałem i wielkimi sercami będą zbierać datki do WOŚP-owych puszek. Ruszyły także aukcje Allegro (allegro.pl/uzytkownik/wosplubaczow) i eSkarbonka lubaczowskiego sztabu (eskarbonka.wosp.org.pl/gyx1ke).

Przypominamy, że tym razem Fundacja WOŚP będzie grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

AH, elubaczow.com

7 komentarze

  1. Covida nie będzie? Młodzież ma zdalne nauczanie, ale to nie przeszkadza w ich zaangażowaniu w Orkiestrę. Przecież są równi i równiejsi. Na Orkiestrze, w Biedronce, na studniówce można być, zarazić się nie da a już w szkole, kościele oczywiście dystans, maseczka i 100 procent że się coś złapie. Paranoja, bo nie ma w tym logiki. Równi i równiejsi.

  2. Panie Patolu. Jezeli nie wie Pan co napisac to niech nic nie pisze najlepiej. Kazdy Wolontariusz ma swoj wyznaczony dyżur parami. Wszyscy zachowują dystans i nie spotykaja sie razem. Po 3 godzinnej kweście, Wolontariusze pojedyńczo rozliczaja sie w banku i idą do domow a na ich miejscu pojawiaja sie kolejni zmiennicy.

  3. Oczywiście wszyscy są zaszczepieni, będą mieli zrobione testy i maseczki najnowszej generacji a nie te chirurgiczne czy kawałek bawełnianej opaski na sznurku z logo orkiestry. Bo gdyby ktoś był zarażony z wolontariuszy to może zarazić innych. Są równi i równiejsi.

  4. Jeśli brakuje argumentów to wtedy nie powinno się obrażać i pokazywać swojego prostactwo. Powtarzam że są równi i równiejsi co widać jeśli chodzi o orkiestrę a niektóre nielogiczne obostrzenia. Tu można a tam nie. Tu nie ma covida a tam jest. Tu jest szczytny cel a tam nie. Niektórzy myśl że mogą więcej, a wcale nie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here