W związku ze zwiększającymi się potrzebami, w Centrum Medycznym KORMED w Lubaczowie, przyjmował będzie kolejny ginekolog. Prowadzone są już zapisy do lek. Tomasza Czarneckiego, który obecnie pracuje w Rzeszowie.

Priorytetem działalności Centrum Medycznego KORMED mieszczącego się przy ul. Tadeusza Kościuszki 141/7 w Lubaczowie jest wysoka jakość obsługi pacjentów i dopasowanie zakresu działalności do ich potrzeb. W związku z tym palcówka dba o to, by przyjmowali w niej najlepsi specjaliści. Otwierając się na potrzeby i zapytania pacjentek z Lubaczowa i powiatu lubaczowskiego w placówce przyjmować będzie kolejny ginekolog – lek. Tomasz Czarnecki, który ukończył studia o kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Lekarz szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Ginekologii i Położnictwa Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie, gdzie obecnie kontynuuje swoją pracę. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach USG i szkoleniach.

W jego gabinecie w Centrum Medycznym Kormed w Lubaczowie będzie można wykonać wszelkie badania związane z ginekologią, m.in. cytologię czy badanie piersi. Lekarz zajmie się również prowadzeniem ciąży.

Lekarz Tomasz Czarnecki przyjmować będzie co drugą środę. Na wizyty można się rejestrować dzwoniąc w godzinach pracy przychodni pod numer telefonu 16 632 03 10.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here