Fot. Personel CM Kormed w Lubaczowie po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Wielkimi krokami zbliża się 30-ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypominamy, że po raz kolejny akcję wspiera Centrum Medyczne KORMED z Lubaczowa, które dla wszystkich chętnych w najbliższą niedzielę przeprowadzi podstawowe badania laboratoryjne.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy co roku wzbudza wielkie emocje i wzrusza nawet najtwardsze serca. Jednak, by wspierać kolejne obszary ochrony zdrowia, organizatorzy nie mogą osiąść na laurach. Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie chcąc ich wesprzeć w zbiórce pieniędzy na szczytny cel – w tym roku środki zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci – dołącza kolejny raz do akcji WOŚP. W placówce mieszczącej się przy ul. Kościuszki 141/7 w Lubaczowie od kilku tygodni umieszczone są puszki, do których można wrzucać pieniądze.

Jednak to nie wszystko. W dniu Finału, w najbliższą niedzielę 30 stycznia, w placówce wszyscy chętni będą mogli wykonać podstawowe badania laboratoryjne. W myśl hasła „w niedzielę BEZ ŚNIADANIA NA BADANIA!” wszystkie uzyskane tego dnia pieniądze trafią do puszki WOŚP.

Nie zapominajcie, że podstawowe badania powinniśmy robić regularnie. Niech finał WOŚP będzie więc do tego świetnym pretekstem – zachęcają w CM Kormed.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here