Koniec stycznia i początek lutego to czas studniówek – zabawy, która jest chwilową odskocznią w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości, ale także zabawy, którą pamięta się do końca życia. Gdzie w tym roku bawić się będą tegoroczni maturzyści z Lubaczowa?

W obecnych czasach organizacja studniówki to nie lada wyzwanie. Minęły czasy, kiedy maturzyści bawili się w szkolnych halach sportowych. Dziś studniówki odbywają się w eleganckich salach, hotelach czy dworkach. Liczy się nie tylko dobra zabawa. Młodzi stawiają na wytworne jedzenie oraz szykowne stroje. Z wyprzedzeniem rezerwują więc obiekt, zamawiają zespół, fotografa, kamerzystę i wybierają catering. Z roku na rok studniówki stają się coraz bardziej wystawne i organizowane są z wielką pompą.

Wiemy już, że maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie i Zespołu Szkół w Lubaczowie będą bawić się w hali Przystanek Kresy przy Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Jedni w ostatnią sobotę stycznia, drudzy – w drugą sobotę lutego. Z naszych informacji wynika, że uczniowie Zespołu Szkół w Oleszycach jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji, gdzie odbędzie się ich bal.

Przypominamy, że licealiści bawili się już w Kresowej Osadzie – w listopadzie w 2021 roku odbył się tam półmetek lubaczowskiego „Ogólniaka”.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here