Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zachęcając mieszkańców naszego powiatu do jednoczesnego zadbania o swoje zdrowie. Włączając się w zbiórkę organizuje badania laboratoryjne dla wszystkich chętnych.

W Centrum Medycznym Kormed w Lubaczowie od tygodnia znajdziemy puszki WOŚP, do których wrzucać można pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Ponadto w dniu Finału – 30 stycznia, w godz. 8:00 – 12:00 w placówce przy ul. Kościuszki 141 w Lubaczowie będzie można wykonać podstawowe badania, z których dochód wesprze działania fundacji kierowanej przez Jerzego Owsiaka.

– Wyniki można będzie odebrać jeszcze tego samego dnia przed południem, chyba że będą to takie, które robi laboratorium zewnętrze, wtedy podamy termin odbioru na miejscu. Można też będzie zrobić test antygenowy w kierunku COVID-19 (wynik do 15 minut) – informuje Centrum Medyczne Kormed.

Pamiętajmy, że warto dbać o swoje zdrowie, dlatego powinniśmy robić regularnie badania profilaktyczne. Teraz szczególnie do tego namawiamy, bo dbając o swoje dobre samopoczucie jednocześnie można wesprzeć WOŚP i pomóc innym. W czasie ubiegłorocznej akcji w CM Kormed zebrano ponad 5 tys. zł.

Przypominamy, że w CM Kormed prowadzone są nadal darmowe szczepienia przeciwko COVID-19.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here