W Lubaczowie rozpoczął działalność nowy Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej „Elementy”, prowadzony przez psychoterapeutę, psychologa i psychotraumatologa Apolonię Zubowską.

Gabinet wyróżnia się w naszej okolicy pod względem szerokiej oferty i możliwości pomocy. Prowadzona jest w nim diagnoza i psychoterapia m.in. z zaburzeń nastroju, lękowych, adaptacyjnych, odżywiania oraz osobowości. Świadczone są także konsultacje z zakresu m.in. trudności w relacjach rodzinnych i partnerskich, trudności radzenia sobie ze stresem, psychoedukacji czy zachowań kompulsywnych. Każdorazowo, protokół do pracy z pacjentem dostosowywany jest jego indywidualnych potrzeb i problemów. 

Apolonia Zubowska jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie (filia we Wrocławiu). Ukończyła także studia podyplomowe z psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Obecnie jest w trakcie dwustopniowych, czteroletnich studiów obejmujących szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyła I stopień, otrzymując uprawnienia i kwalifikacje psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Doświadczenie zawodowe zdobywała dotychczas m.in. w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy we Wrocławiu, Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie, w której jest zatrudniona na stanowisku psychologa i psychoterapeuty.

W pracy terapeutycznej zależy mi na budowaniu wzajemnego zaangażowania oraz współpracy w osiąganiu realnych celów prowadzących do zmiany i poprawy jakości życia. Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży oraz osób dorosłych. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, mogę pomóc zmierzyć się z problemami zdrowia psychicznego oraz trudnościami sytuacyjnymi, rozwinąć zasoby i indywidualny potencjał oraz odbudować trudne i splątane relacje z innymi osobami. – mówi Apolonia Zubowska

Elementy. Gabinet Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Apolonia Zubowska

Psychoterapeuta, Psycholog

ul. Adama Mickiewicza 45 (II piętro, pokój nr 1), 37-600 Lubaczów

Tel. +48 600 246 327

www.psychoterapeutalubaczow.pl

e-mail: kontakt@psychoterapeutalubaczow.pl

– – –

Publikacja partnerska dla wizytówki z bazy lubaczowskie.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here