Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie zatrzymali kolejne trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyźni, za wcześniej popełnione przestępstwa, trafili już do zakładu karnego.

Seria zatrzymań poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości osób rozpoczęła się w miniony piątek (07.01), kiedy to policjanci odwiedzili 59-letniego mieszkańca gminy Lubaczów, za którym Sąd Rejonowy w Lubaczowie wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce mundurowych w minioną niedzielę. Mieszkaniec gminy Stary Dzików był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd, za wcześniej popełnione przestępstwa gospodarcze. 59-letni mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi 3 lata.

Do aresztu, a później do zakładu karnego trafił także 44-letni mieszkaniec Lubaczowa Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego spędzi tam najbliższy rok.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here