W minioną sobotę (08.01) w hali sportowej MOSiR w Lubaczowie rozegrano turniej piłki halowej MAAWsport CUP. W zawodach rywalizowało dziewięć drużyn z rocznika 2009 i młodszych.

Do rywalizacji przystąpiły zespoły: Huragan Basznia Dolna, Football Academy Lubaczów 2009, KS Zdrój Horyniec-Zdrój, Ursus Dachnów, Czarni Oleszyce, Football Academy Lubaczów 2010, Graniczni Krowica i Football Academy 2011. Po rozgrywkach grupowych zespoły przystąpiły do rywalizacji o turniejowe podium. W spotkaniach półfinałowych Football Academy Lubaczów 2011 pokonała Juwenię Cieszanów 4:0, a Football Academy Lubaczów 2010 wygrała z Ursusem Dachnów 3:0. W meczu o trzecie miejsce górą była Juwenia Cieszanów, która zwyciężyła nad zespołem z Dachnowa 2:1. W finale FA 2010 wygrała z FA 2011 wynikiem 2:0.

Na zakończenie turnieju wybrano także najlepszego strzelca, którym został Hubert Jabłoński (Ursus Dachnów, 8 bramek) i najlepszego bramkarza, którym został Bartosz Harasymowicz (FA 2010, 1 stracona bramka).

Sponsorami zawodów byli: MAAW Sport, Traper Lubaczów, Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie, ZRB Polak i Eko Domów Izolacje.

Dziękujemy sponsorom, podziękowania kierujemy również do Wiceprezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie Józefa Ozimka, Dyrektora MOSiR w Lubaczowie Waldemara Łuczaka, Bartosza Grudowskiego, Łukasza Mazurkiewicza, Wojciecha Mańczaka i Katarzyny Gacek – informują organizatorzy zawodów.

elubaczow.com, hp

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here