Rubbelt Wulkanizacja taśm przenośnikowych jest jednym z najlepszych serwisów na naszym rynku. Firma nieustannie rozwija się, by działać jeszcze efektywniej. Możecie Państwo polegać na nas o każdej porze. Staramy się wspierać Klienta, docieramy w dosłownie każde miejsce. Działamy szybko i sprawnie, likwidując wskazane problemy.

Modernizacja jest procesem wpisanym w egzystowanie na rynku. Dlatego wiele firm budowlanych, czy też przemysłowych wykazuje coraz większe zapotrzebowanie nie tylko na taśmy przenośnikowe, ale również szybką możliwość ich regenerowania lub kompleksowego serwisowania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wspierać  lokalne firmy naszymi usługami.

Specjalistyczne taśmy przemysłowe, jak taśmy przenośnikowe tkaninowo-gumowe, podczas swojej pracy poddawane są  działaniu różnych czynników  mechanicznych. Z czasem pojawiają się uszkodzenia i awarie, które należy usunąć. Taśmy przenośnikowe kojarzone są zazwyczaj tylko z przemysłem. W rzeczywistości wykorzystywane są w transporcie kruszywa, drzewa, czy też  w przemyśle elektrociepłowniczym.

Aktualnie wszystkie firmy, te małe oraz te na skalę międzynarodową nieustannie modernizują miejsca pracy, dlatego też poszukując nowych rozwiązań dla ułatwienia pracy. Taśmy przenośnikowe mimo iż są bardzo wytrzymałe,  nie są wieczne. Ze względu na trud pracy jakiemu są poddawane wymagają kompleksowego serwisowania, czy też naprawy.  Jedną z najlepszych metod „regeneracji” taśmy przenośnikowej jest ich wulkanizacja.

Firma Rubbelt wyspecjalizowała się na terenie Podkarpacia w wulkanizacji taśm przenośnikowych, by wspierać pobliskie firmy. Wulkanizacja taśm przenośnikowych to idealny sposób na szybkie a przede wszystkim trwałe przywrócenie ich sprawności, co pozwalana na zminimalizowanie strat firmy wynikających z postoju. Wszelkiego rodzaju działania naprawcze wykonywane są w siedzibie zakładu, czy tez w domu klienta na przenośniku.

Dzięki zastosowaniu metody wulkanizacji na gorąco czy też klejenia, uzyskujemy wysoką szczelność i wytrzymałość połączeń, umożliwiając przy tym odpowiednią pracę złącza z skrobakami czyszczącymi. W zakresie naszych usług, znajdziemy również usługę wykonywania połączeń do pracy ze skrobakami z węglika, jak również do przenośników rewersyjnych, oraz profesjonalna naprawę  taśm przenośnikowych. Jesteśmy w stanie natychmiast i profesjonalnie usunąć awarie przenośnika.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here