Pełną parą trwają przygotowania do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ruszy on nie w drugą, a ostatnią styczniową niedzielę. Pieniądze zbierane będą przez wolontariuszy, by zapewnić najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Sztab 30. Finału WOŚP w Lubaczowie został zarejestrowany, a rejestracja wolontariuszy, którzy są sercem każdego Finału, jest już zakończona. Pod koniec stycznia wyjdą oni na ulice Lubaczowa i okolicznych gmin, by zachęcać do udziału w zbiórce jubileuszowej edycji WOŚP. Już ruszyła eSkarbonka lubaczowskiego sztabu (eskarbonka.wosp.org.pl/gyx1ke).

Prężnie do finału WOŚP przygotowują się także wolontariusze z gminy Cieszanów. Ich poczynania możecie śledzić na facebooku.

Ponadto wziąć można udział w orkiestrowych aukcjach na allegro. Do nabycia są także gadżety Finałowe, które znajdziecie na stronie www.wosp.org.pl czy m.in. w sklepach Biedronka i Lidl. Osoby, które nie są za pan bart z Internetem, i nie chcą wychodzić z domu, mogą wesprzeć WOŚP wysyłając SMSa o treści SERCE na numer 75 565.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here