Młodzieżowcy MKS Pogoń-Sokoł Lubaczów znaleźli się w gronie 16 najlepszych futsalowych zespołów w Polsce i wyjadą na turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Podopieczni Michała Kuziemskiego awans wywalczyli podczas sobotniego (08.01) turnieju w Oleszycach.

W sobotę (08.01) w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach został rozegrany ostatni turniej eliminacyjny w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U-15, którego gospodarzem był Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów. Do zawodów oprócz zawodników z Lubaczowa przystąpiły drużyny: SMS JKS Jarosław, BSF ABJ BochniaS tal Rzeszów S.A.

Podopieczni Michała Kuziemskiego spisali się doskonale, bo wysoko wygrali wszystkie swoje spotkania i nie stracili żadnej bramki. Młodzieżowcy znaleźli się tym samym w gronie 16 najlepszych futsalowych zespołów U-15 w Polce i zagrają na turnieju finałowym Mistrzostw Polski. Zawody roztaną rozegrane w dniach 28-30 stycznia 2022 r. w Lubawie.

Bramki dla MKS-u strzelali: Sławomir Żuk (4), Jaku Kwaśniak (4), Norbert Sopel (3), Adrian Otulak (3) i Mikołaj Młodowiec (1).

Zespół Pogoni-Sokoła zagrał w składzie: Łukasz Głuszyk, Mikołaj Młodowiec, Jakub Kwaśniak, Sebastian Meder, Sławomir Żuk, Adrian Otulak, Norbert Sopel, Hubert Pietryszyn i Jakub Lorenc.