Po świątecznej przerwie siatkarki i siatkarze rywalizujące w amatorskich ligach wracają na parkiety. Zespoły przystępują do rywalizacji drugiej rundy popularnej „amatorki”.

Wśród kobiet dotychczas najlepiej radziła sobie ekipa Black Girls, która wygrała wszystkie swoje mecze i nie straciła nawet seta. Tuż za nimi uplasowały się zawodniczki Zespołu Szkół w Oleszycach, które oprócz porażki z liderkami, straciły jeszcze tylko jednego seta. Trzecie miejsce zajmuje drużyna Gold Team Lubaczów, a tabelę po pierwszej rundzie zamykają dziewczyny Silver Team.

Lp.ZespółMeczePunktySety
1.Black Girls399:0
2.ZS Oleszyce366:4
3.Gold Team Lubaczów334:7
4.Silver Team301:9

W niedzielę o godz. 15:00 w pierwszej kolejce rundy rewanżowej zespół Black Girls będzie podejmował Gold Team Lubaczów.

Wśród męskich zespołów rywalizujących w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej w Lubaczowie sezonu 2021/2022 dotychczas najlepiej radzi sobie zespół Zdroju Horyniec, który po czerech spotkaniach zgromadził 11 punktów. Na podium znaleźli się jeszcze strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowie i drużyna Lube Lubaczów (oba zespoły mają po 7 punktów). Stawkę zamykają BS Stary Dzików i MOSiR Bosch Service.